جاسوئیچی تبلیغاتی چیست؟

در مقالات قبلی در مورد محصولاتی که میتوان برای بازاریابی کارامد از آنها استفاده کرد مانند پیشبند های تبلیغاتی و جاکلیدی تبلیغاتی صحبت کرده ایم. اما میخواهیم در این مقاله شما را با یکی دیگر از این محصولات اشنا کنیم.

جاسوئچی های تبلیغاتی یکی دیگر از آن محصولاتی است که به دلیل دو ویژگی که دارد یکی از پرطرفدار ترین محصولات شده است. ۱٫ به دلیل سبک وزن بودن ۲٫ به دلیل کوچک بودن. به همین خاطر مردم میتوانند این هدیه تبلیغاتی را در جیب و یا کیف خود بگذارند و احساس سنگینی نیز نکنند.

این محصول تبلیغاتی هم مانند دیگر ابزار تبلیغاتی قابلیت چاپ را نیز دارد. یعنی شما میتوانید هر نوع طرحی و یا لوگویی که خواستید بر روی مدل های مختلف آن چاپ نمایید. با اینکار نام برند و یا لوگوی شما بار ها و بار ها در معرض دید اشخاص مختلف قرار میگیرد و برای شما تبلیغاتی موثر را به همراه می آورد و میتواند باعث شود تا در ذهن مردم ماندگار شوید.

انواع جاسوئیچی های تبلیغاتی

جاسوئیچی ها از نظر مدل و جنس به دو دسته تقسیم بندی میشود. با ما همراه باشید تا با انواع مدل های جاسوئیچی بیشتر آشنا شوید.

جاسوئیچی چرمی : جاسوئیچی های تبلیغاتی چرمی دوباره خودشان به دو دسته چرم مصنوعی و چرم طبیعی تقسیم میشوند. هر دو مدل دارای رنگ بندی هایی مانند قهوه ای، عسلی و مشکی هستند. بر روی هر دو مدل میتوانید لوگو و یا نام برند خودتان را حک کنید. برای حک این موارد از چاپ هایی مانند لیزر، سیلک و یا داغکوب استفاده می کنند. شما میتوانید هر مدلی از اشکال هندسی را در زمان سفارش از شرکت تبلیغاتی مورد نظر خود بخواهید.

جاسوئیچی غیر چرمی : نوع دوم جاسوئیچی های تبلیغاتی پلاستیکی نشکن هستند.  معمولا به شکل های مستطیلی سفارش و یا ساخته میشوند. لوگو و یا طرح مورد نظر شما به صورت یک کاغذ در داخل این جاسوئیچی چاپ می شوند و شما می توانید عملیات چاپ را در دو طرف آن انجام دهید چون جنس های آنها شفاف است و از دو طرف قابل مشاهده میباشد. هم چنین نوع دیگری از جاسوئیچی های غیرچرمی هست که یک تکه ی کوچک چرم مصنوعی در زمینه کار وجود دارد. روی آن یک تکه ی فلزی قرار می دهند که می توانید چاپ را بر روی قسمت های فلزی نیز انجام دهید.