جاکارتی تبلیغاتی چیست؟

جاکارتی های تبلیغاتی امروزه تبدیل به یکی از بهترین هدایا برای تبلیغات شده است. جاکارتی ها عمومیت ندارند یعنی ممکن است تا از یک قشر خاص و یا حتی سازمان هایی مانند بانک ها سفارش جاکارتی هم داشته باشید. شما میتوانید بر روی جاکارتی سفارش داده شده نام برند تجاری و یا لوگوی مربوطه خود را حک کنید. برای حک کردن این نماد ها میتوان از چاپ هایی نظیر سیلک، داغکوب و یا لیزر استفاده کرد. این اکار میتواند برای تبلیغات شما بسیار مناسب باشد. شما در هنگام سفارش این هدیه تبلیغاتی میتوانید رنگ، جنس و یا مدل مورد نظر خود را هم انتخاب کنید.

انواع جاکارتی تبلیغاتی

انواع جاکارتی تبلیغاتی از دو نوع جنس دوخته و تولید می شود : چرم طبیعی و چرم مصنوعی .

مدل های جاکارتی تبلیغاتی می تواند به صورت های متفاوتی مانند تک لت (جای یک کارت) ، دولت (جای دو کارت در مجاور هم) ویا به صورت آلبومی باشند. در جاکارتی های آلبومی چندین کارت در کنار هم جای میگیرد. برای جاکارتی های آلبومی دو مدل ساخت وجود دارد. یکی از آنها یک قفل در وسط دارد و در دیگری قفلی از بالا دارد. در مدل قفل از بالا زمانی که جاکارتی را باز میکنید، کارت ها به صورت رنگین کمان قابل استفاده هستند.

نکاتی مهم که حتما باید برای جاکارتی های تبلیغاتی بدانید:

۱) هردو جاکارتی هایی از جنس چرم مصنوعی و جاکارتی های چرم طبیعی قابلیت چاپ سیلک ، چاپ داغکوب و چاپ لیزر را دارند.

۲) هردو مدل جاکارتی دارای رنگ بندی است.

۳)نکته بسیار مهم بعدی برای چاپ بر روی جاکارتی است.

پس از این که سفارش پذیرفته شد، در ابتدا کار برش میخورد و بعد از ان چاپ بر روی آن انجام می شود و در نهایت کار دوخته و آماده ی تحویل میشود.

۴)دلیل اینکه عملیات چاپ قبل از دوخت انجام می شود این است که عملیات چاپ بر روی کار سفارش داده شده بهتر بنشیند زیرا اگر بعد از دوخت اینکار انجام شود ممکن است به خاطر لبه های دوخته شده ی کار مورد نظر ، چاپ هم سطح با کار درنیاید و به خوبی خودش را روی کار نشان ندهد.