ست چرم تبلیغاتی چیست؟

در بعضی مواقع لازم است تا برای داشتن تبلیغاتی عالی به مدیران ارشد هدایایی نفیس بدهیم. به جز خودکار  تبلیغاتی، جلد مدارک و دسته چک تبلیغاتی باید به دنبال هدیه ای باارزش تر و نفیس تر باشیم. در این مقاله میخواهیم شما را با یکی از ارزنده ترین هدیه هایی که میتوان به مدیران ارشد داد آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

ست چرم تبلیغاتی هدیه ای است بسیار مناسب برای افرادی خاص مانند مشتریان خاص ، کارمندان ارشد ، نماینده های فروش در شهرستان ها و غیره. ست های چرم تبلیغاتی را به سه دسته تقسیم بندی می کنند. ست های چرم زنانه ، ست های چرم مردانه و ست های الکترونیکی یا مدیریتی.

انواع ست چرم تبلیغاتی:

ست چرم زنانه :

ست های چرم زنانه شامل سه تکه میباشند. شامل مواردی مانند کیف پول ، آینه و جاکلیدی هستند. رنگ بندی پرطرفداری که برای این ست در نظر گرفته شده است شامل عسلی، قهوه ای و مشکی است. برای ست های زنانه مدل های مختلفی را در نظر میگیرند که بسته به سفارش مشتری دوخته مییشود. میتوانید حتی طرح و یا لوگوی شرکت و یا نام برند تجاری خود را هم بر روی آنها چاپ کنید. ست های زنانه دارای جنس های مختلفی مانند چرم مصنوعی و چرم طبیعی هستند.

ست های چرم مردانه :

ست های چرم مردانه هم میتواند شامل موارد زیر باشد: کیف پول، جاکارتی و یک کمربند است. برای کیف پول دو مدل انتخاب وجود دارد. یکی پالتویی و دیگری جیبی. رنگ های متعددی برای این ست عرضه میشود مثلا مشکی، قهوه ای و عسلی. این سه رنگ بسیار پر طرفدار تر هستند. برای چاپ لوگو و یا طرح و نام برند از انواع مختلف چاپ موجود در صنعت چاپ مانند لیزر، داغکوب و سیلک استفاده میکنند. چرمی که در این هدیه تبلیغاتی ست به کار میرود هم میتواند طبیعی و هم میتواند مصنوعی باشد.

ست های مدیریتی یا الکترونیکی :

ست های مدیریتی یا الکترونیکی شامل موارد مختلفی میباشد مثلا پاوربانک، شارژر فندکی،فلش مموری، خودکار تبلیغاتی، جاکارتی و کیف پول باشد.البته مشتری میتواند هر کدام از ین ها را که بخواهد در ست خود قرار دهد. بر روی این ست میتوانید طرح و یا لوگوی خود را هم چاپ کنید. برای اینکار انواع مختلف چاپ مانند سیلک، داغکوب و لیزر وجود دارد. در صورت تمایل میتوانید بسته به سلیقه خود این ست را درون یک جعبه شیک هم سفارش دهید.